Author Topic: EVO...  (Read 8926 times)

Izzy

  • OK-SG
  • Posts: 245
  • Karma: +0/-0
EVO...
« on: 28. 06. 2010, 07:12:43 »
nova možnost za dober trening, ki pa ni tako zelo oddaljen, da ne bi mogli it na eno dnevno ekskurzijo.
 http://www.fisofvg.it/
Ker niso nikjer navedli kako dolga je dirka sem jim poslal mail (da ne bi bil slučajno kak 20 min sprint) in včeraj sem dobil odgovor in sicer:

 It's a long mtb-o race.
Only track M21A is like a middle.
 
Ciao.


Če ima kdo slučajno željo it naj javi čim prej da se organiziramo. Prijave so možne do 5.7.2010. Aja dirka je 11.7.2010.

P.S.: Jaz in Matej najbrž grema.

L.P.: Izzy
« Last Edit: 28. 06. 2010, 07:14:36 by Izzy »

gregaax

  • OK-SG
  • Posts: 777
  • Karma: +2/-0
    • Servis tekaških smuči
Re: EVO...
« Reply #1 on: 29. 06. 2010, 08:05:30 »
Andrejci smo tut v Italiji takrat tk da .... a se zmenimo na pol poti na piru? :)

http://www.dolomitisuperbike.com/
KEEP ON SMILING!!

Izzy

  • OK-SG
  • Posts: 245
  • Karma: +0/-0
Re: EVO...
« Reply #2 on: 16. 07. 2010, 10:44:06 »
S krajšo zamudo pa vendarle;
Prejšni vikend sma se z Matejem udeležila dirke v Italiji. Vtisi so črno beli, saj je pokrajina zelo lepa in napram temu sma tudi pričakovala zelo lepo dirko z zanimivo karto. No od tu naprej pa se začenja črni del najine ekskurzije (predvsem moje), saj je bila karta predelana foot karta reambulirana marca z vrisanimi potmi (predvsem singelce), ki jih v naravi ni bilo ali pa so čudežno izginile na polpoti po možnosti, ko si šel v hrib.
Kljub vsem napakam na karti pa je Mateju uspela fenomenalna dirka, saj je ZMAGAL in s tem še enkrat dokazal da je borec do konca in ga niso ustavile ne odrgnine od trnov do oprte rane na roki, ki jo je fasal na enem od spustov do tega da si je umazal čisto nove sidije in poškodoval bicikel (ja cena prve zmage v tujini je velika  :smt003). Kar se tiče mene, pa je: slaba karta, temp. 36 stopinj,  dva daljša izleta v  neznano, neporavljive posledice dehidracije ter še dodatna poškodba materiala so pa botrovale mojemo odstopu.
To je v kratkem to, še enkrat vse čestitke Mateju za zmago.

P.S.: Pohvala pa tudi Sari in njeni mami za fenomenalno in prepotrebno okrepčilo  :smt023