Author Topic: SG MTBO 2010 - 6. pokal Slovenj Gradca v MTBO - 10. in 11. 4. 2010  (Read 20900 times)

Rakun

  • Predsednik
  • *****
  • Posts: 2.694
  • Karma: +3/-0
  • Grizem!
Štartna lista za oba dneva:

Ajam

  • Posts: 254
  • Karma: +0/-0
Js ne morem met prijav, če bom prva štartala... Me daš na konc?

Rakun

  • Predsednik
  • *****
  • Posts: 2.694
  • Karma: +3/-0
  • Grizem!
Prvi dan je za nami, moram reči da zelo uspešen, saj imamo kar 3 zmage: Izzy, Maja in Ina. Čestitam!

Prilagam rezultate z vmesnimi časi za pravi dan

Rakun

  • Predsednik
  • *****
  • Posts: 2.694
  • Karma: +3/-0
  • Grizem!
Konec je tudi drugega dneva in s tem 6. pokala Slovenj Gradca v oreintaciji z gorskimi kolesi.

Skupno je štartalo 77 tekmovalcev, od tega jih je v skupni razvrstitvi uvrščeno točno 50. Čestitke vsem, ki se niste ustrašili hladnega in nestabilnega vremena.

Hvala vsem, ki ste pomagali pri dirki, še posebej postavljalcem kontrol Primorju, Koprivi in stricu Simonu ter štarterkam Tini&Tini. Tudi ostali tekmovalci ste se izkazali s pomočjo pri pobiranju kontrol in logistični podpori. Če sem koga pozabil se opravičujem. ...aja pa Mariji, ki mi je od doma prinašala malenkosti, ki sem jih pozabljal ;).

Prilagam še rezultate drugega dne ter skupne rezultate.

Kar se pa dirk tiče - prvič smo zmagali v eliti in to celo dvakrat - bravo Izzy in Maja. Čestitke tudi Ini ter najmlajšemu od Andrejcev ter ostalim, ki niste padli na moje finte in ste našli vse kt  :smt003

čoko2

  • OK-SG
  • Posts: 1
  • Karma: +0/-0
spet odlična organizacija

andrejcMALI

  • OK-SG
  • Posts: 233
  • Karma: +2/-0
  • aka Hiba
"...ter ostalim, ki niste padli na moje finte..."
Hvala Grega, sej mi ne bi blo treba tk direkt čestitat.  :smt003 Joke...

Res sta bli super dirki! Na koncu se je vse poklapalo, še vreme. Fajn je vozit na domačem terenu, kjer karta štima, kjer večino cajta goniš, kjer maš kam it fine nastavitve naštimat pred dirki, kjer maš kje spucat bajk po dirki in kjer vsi vejo kdo je Hiba - ki pa je tokrat vse oboževalce pustil na cedilu.  :smt048

 :smt006

gregaax

  • OK-SG
  • Posts: 777
  • Karma: +2/-0
    • Servis tekaških smuči
Super tekmovanje! Bravo OK SG!

Letos sem se res počutil domače(končno) na domači progi, v Dobravi. Pa še postavitev mi je ustrezala. Sem užival vsako minuto na progi.
Škoda, da je že konec. Pa škoda, da sem spet za las zgrešil ligaške stopničke. Je zmanjkalo moči..odločitve so bile prave.

Kot je že David napisal se je letališče spet izkazalo kot idealen prostor za izvedbo tekmovanje (fine nastavitve, ...). Vibra je ta prava. Sploh nadstrešek je raztural letos. :) Žal pa bo treba za drugo leto spet zamenjat lokacijo.

Se vidimo v naslednjih dogodivščinah, klapa!
KEEP ON SMILING!!

Rakun

  • Predsednik
  • *****
  • Posts: 2.694
  • Karma: +3/-0
  • Grizem!

gregaax

  • OK-SG
  • Posts: 777
  • Karma: +2/-0
    • Servis tekaških smuči
KEEP ON SMILING!!