Author Topic: MTBO pokal Idrije - Črni vrh nad Idrijo - 24.7.09  (Read 18287 times)

Rakun

  • Predsednik
  • *****
  • Posts: 2.694
  • Karma: +3/-0
  • Grizem!
Re: MTBO pokal Idrije - Črni vrh nad Idrijo - 24.7.09
« Reply #15 on: 27. 07. 2009, 13:36:53 »
Da ne bom tako suhoparen ;)

Konkurenca na tekmi je bila sicer okrnjena zaradi dopustov in petkovega termina, pa vseeno mislim, da nobenenemu od nas ni žal, da smo se odpravili v Predgriže.

Igor Bončina (ibon) je s svojo ekipo pripravil zanimivo dirko. Teren je precej drugačen in za vožnjo bolj zahteven v primerjavi s tistimi, ki smo jih na MTBO tekmah vajeni. Edina pomanjkljivost je bila slabša vidljivost detajlov na karti (izohipse so bile na bajku praktično nerazpoznavne). Proga (M elite) je bila tehnično kar zanimiva, saj skoraj nobena od etap ni imela le ene izbire. Žal je bila izbira malenkost pogojena tudi s srečo, zaradi že omenjenih težav z vidljivostjo izohips.

Zelo me veseli, da se OK Azimut vrača med organizatorje MTBO tekem, saj nujno potrebujemo več organizatorjev in tekem na različnih terenih.

Moja vožnja si ne zasluži resne omembe. V petek mi je šlo vse narobe, začenši z iskanjem prave poti na samo tekmovanje ;) Tisti, ki ste bili zraven dobro veste o čem govorim ;)

Poleg novega organizatorja tekem je vsaj za nas najpomembnejši podatek, da se je na tekme vrnil naš izgubljeni sin, veliki up slovenskega MTBOja, poosebljena zmeda, ljubitelj parkov in ženskega spola, ponosen lastnik novih feldn in dual control šifterjev, zlate noge spodnjega Legna,...
... ne to ni Lassie, to je Alen Čoderl - Superovca.
Začel je šampionsko - utrgal ketno na KT3. Če bo šlo tako naprej, bo čez 2 leti državni prvak na dolgih progah ;)


Čestitke Ini in Klemnu, ki sicer nista imela konkurence v ligi, pa seveda tudi Mirčnu in Zvonkotu, ki sta v M 45 uprizorila epski boj s kontrolnimi točkami. Pa seveda tudi Blažu, ki me je pošteno premagal (čeprav vem, da me je s telefonom, za katerega je dobro vedel, da ga bom pozabil, le taktično zmedel ;))

Čakajoč na revanš... G


Ajam

  • Posts: 254
  • Karma: +0/-0
Re: MTBO pokal Idrije - Črni vrh nad Idrijo - 24.7.09
« Reply #16 on: 31. 07. 2009, 22:56:28 »
Čestitke!

In Lassie, prav lepo dobrodošel nazaj!  :smt048

ibon

  • Posts: 7
  • Karma: +0/-0
Re: MTBO pokal Idrije - Črni vrh nad Idrijo - 24.7.09
« Reply #17 on: 01. 08. 2009, 21:24:47 »
Dodajam še kometar tretje uvrščenaga v M19E na: www.stodgell.co.uk


krimar

  • Posts: 4
  • Karma: +0/-0
Re: MTBO pokal Idrije - Črni vrh nad Idrijo - 24.7.09
« Reply #18 on: 03. 08. 2009, 10:16:06 »
A ma kdo vmesne čase pa če jih lahko da sem gor al pa link? Men splitbrovser ne dela.
Pa hvala Martin