Author Topic: MMA 4.10.2008  (Read 21075 times)

Jumbo

  • OK-SG
  • Posts: 363
  • Karma: +0/-0
MMA 4.10.2008
« on: 05. 10. 2008, 15:01:49 »
Pa je mimo!!!

Na letošnji MMA je imel klub dve ekipi in sicer OK SG Dva kilowata (Joc in Igor) in ekipo OK SG Fičo&Jumbo (Fičo in Jumbo). Ekipa Dva Kilowata sta ponovila rezultat iz lanskega leta in tako zasedla skupno četrto mesto, Fičo in Jumbo pa sta prišla do konca (to je bilo za Fičona prvič z vsemi kontrolami) in se tako uvrstila na ??? mesto. Mislim, da sva bila tam nekje proti koncu.
Drugače je MMA bila kar dobro obiskana, trasa pa je bila skoraj podobna kot prejšnja leta. Osebno se mi zdi, da organizatorju že zmanjkuje idej kam bi progo speljali ali pa imajo tako zelo radi to Pohorje, da ga skoraj vedno vklučijo v tekmo. Mislim, da ima Maribor še kaj več kot pa samo ta del in kamot bi lahko vključili v traso tudi kakšen drug predel štajerske prestolnice.
Kar se tiče pa letos razdalj, pa je potrebno organizatorja pohvalit, saj je prvič kar se odeležujem tovrsnih tekmovanj vse štimalo in so bile dejanske razdalje enake kot napovedane.

Morem še pohvalit mojega sotrpina, ki se je na tekmi zelo dobro odrezal in tako okusil slast in čar 80 km razdalje na mestnih avanturah.
Še enkrat pa čestitke tud Jocnu in Igorju za dober rezultat.

LP,
« Last Edit: 05. 10. 2008, 15:04:28 by Jumbo »

Jumbo

  • OK-SG
  • Posts: 363
  • Karma: +0/-0
Re: MMA 4.10.2008
« Reply #1 on: 06. 10. 2008, 11:01:45 »

fico

  • Posts: 9
  • Karma: +0/-0
Re: MMA 4.10.2008
« Reply #2 on: 06. 10. 2008, 16:58:05 »
Čestitke Igor pa Joc, vsaka čast res.
Men je blo super rezultatsko nepomembno ampak kljub temu morm rečt da sm zelo zadovoln tut z rezultatom.
Hvala Jumbo;pa če rabi kdo koga za v ekipo evo me, nism glih za orientacijo ekspert, sm pa dobra družba :P
Se vidimo na Ljubljanskem maratonu, če ne prej.

Ajam

  • Posts: 254
  • Karma: +0/-0
Re: MMA 4.10.2008
« Reply #3 on: 06. 10. 2008, 18:18:39 »
Ja čestitam vsem štirim, fajn ste! :)

Rakun

  • Predsednik
  • *****
  • Posts: 2.694
  • Karma: +3/-0
  • Grizem!
Re: MMA 4.10.2008
« Reply #4 on: 07. 10. 2008, 12:49:28 »
Čestitke tudi v mojem imenu, vem da ni bilo tk lahko kot pravi Jumbo  :lol:...

Naj dodam moje razmišljanje glede organizatorjev:

Če sem popolnoma odkrit, sem jezen na njih. Pa zaradi tega ne bom pisal dolgih mailov in zbiral podpisov. Ne mislim se vtikat v organizacijo in traso tekme, ker me ni bilo zraven. Jezen sem zaradi denarja. Konkretneje, zaradi doplačila štartnine zaradi (enega!!!) dneva zamude pri plačilu. Saj je res, da v razpisu piše, da je temu tako in da so do zaračunavanja dodatnih 16 EUR po ekipi upravičeni, ampak... kako škodo so le organizatorji utrpeli zaradi tega, ker so dobili že itak visokih 83 EUR po ekipi en dan prepozno? Kot da bi samo čakali, da bodo lahko dodatno zaračunali "zamudne obresti"... Očitno so mestne avanture nič drugega kot en sam biznis, kjer je treba od sodelujočih pobrat čim več denarja.

Saj tudi v biznisu ponavadi na vseh računih in v pogodbah piše, da je prodajalec v primeru nepravočasnega plačila upravičen do zamudnih obresti. Ampak v praksi je tako, da si jih dobri poslovni partnerji med sabo pač ne obračunavajo. Jaz vem, da če kakemu od stalnih in dobrih kupcev naše firme pošljem obračun zamudnih obresti zaradi dneva ali nekaj dni zamude, pač ne bomo več poslovali...


Jumbo

  • OK-SG
  • Posts: 363
  • Karma: +0/-0
Re: MMA 4.10.2008
« Reply #6 on: 06. 12. 2008, 07:19:47 »
Film iz MMA-ja najdete na tem linku...

http://www.agencija-sk.net/mma2008.zip

lp