Author Topic: MTBO Festival - FAAKER SEE - 23., 24. junij  (Read 21218 times)

risko

  • OK-SG
  • Posts: 101
  • Karma: +0/-0
  • OK-SG team
Re: MTBO Festival - FAAKER SEE - 23., 24. junij
« Reply #15 on: 26. 06. 2007, 15:39:30 »
Se pridružujem čestitkam...

gregaax

  • OK-SG
  • Posts: 777
  • Karma: +2/-0
    • Servis tekaških smuči
Re: MTBO Festival - FAAKER SEE - 23., 24. junij
« Reply #16 on: 27. 06. 2007, 08:12:03 »
Ja prav fajn tekmovalen vikend je bil...poleg ostalega  8-)

V soboto je sicer nehalo deževati šele dobre pol ure pred štartom, tako da je bila proga kr fajn namočena. Je pa bil teren čisto nasprotje nedeljskemu. Kot se za šprint spodobi je bila proga bolj spidersko nastavljena...poti so bile večinoma hitro prevozne tako da smo kr drveli po progi. Tekma mi je glede na fizične sposobnosti prav odlično uspela..sem bil zadovoln  ;)

V nedeljo pa štart 3km v drugo smer kot prvi dan; proga oz. teren zlo podoben naši Dobrovi (tudi imenuje se tako) le da je bilo več glavnih poti pa mal več klanca. Tudi tu sem dobro štartal..no do tretje kontrolne, ko sem se odpeljal niz brdo...in potem je blo treba nazaj..sem takoj zgubil min. 10min in vlko energije predvsem pa motivacije. No pa če sem se še po tej napaki nazaj motiviral, se mi je ista ponovila na poti na kt7. Tokrat sem šel še dlje v dolino..v napačno smer....sam popizdo..se umiril in lepo turistično odpeljal do konca.  8-)

Skratka spet smo vidli nove proge...dobli nove izkušnje..in pri tem še uživali...kaj je še lepšega..hehe

Super ovca pa itak raztura! (avstrijci so se spet izkazali z podelitvijo medalj - NOT)

Kako slikco prilimam v kratkem!

KEEP ON SMILING!!

gregaax

  • OK-SG
  • Posts: 777
  • Karma: +2/-0
    • Servis tekaških smuči
KEEP ON SMILING!!