Author Topic: Forum - prijava napak ...  (Read 36514 times)

Person

  • Guest
Forum - prijava napak ...
« on: 01. 01. 2007, 10:29:08 »
Prišlo je do nadgradnje foruma ... sporočila in ostale nastavitve bi morale ostati enake, dodane pa so dodatne funkcionalnosti.
Po testih sodeč naj ne bi prišlo do težav. Lahko pa se kljub temu pojavijo.
Če kdo opazi kakršnokoli težavo, naj to sporoči čimprej v to temo.
V prihodnjih dneh bo na voljo še besedilo v slovenskem jeziku ter rahlo spremenjen izgled.
Stara domena se bo vrnila takoj, ko se bodo admini zbudili in spremenili nastavitve DNS strežnikov.


Pa vesel preostanek praznikov ;)
« Last Edit: 10. 08. 2009, 08:47:19 by Person »

Person

  • Guest
Re: Nadgradnja foruma ...
« Reply #1 on: 01. 01. 2007, 11:22:12 »
Nekaj pomembnejših novosti:  :toothy1:
* koledar ( vsak lahko vsak topic linka k določenemu eventu v koledarju, pa ureja svoje evente )
* priloge ( k vsaki objavi se lahko pripnejo 4 priponke, trenutni limit se lahko poveča )
* predsednik lahko doda novice k indexu foruma
* predsednik lahko uporablja newsletter ( to je, da pošlje izbrani skupini uporabnikom sporočilo kar na e-mail ali pa kot private message )
* oblikovanje sporočil je preprostejše in bolj učinkovito
* s klikom na + / - lahko razširiš ali skriješ določen del foruma
* dodana sta razdelka za leto 2007 ... stari razdelki so pa read-only

Tako da je božiček bil priden ... :smt111

Person

  • Guest
Re: Nadgradnja foruma ...
« Reply #2 on: 02. 01. 2007, 19:02:16 »
1. problemćek:
* pri nadgradnji je prišlo do ponastavitve prebranih topic-ov, kar pomeni, da ko dobiš obvestilo o odgovoru na določeno temo, ko klikneš na povezavo, te bo forum postavil na prvi post ... pač to se bo dogajalo samo 1. pri vsakem obvestilu na stari topic (če ga še nisi pogledal od kar je novi forum)

zmajchica

  • Posts: 234
  • Karma: +0/-0
    • pohorc.si
Re: Nadgradnja foruma ...
« Reply #3 on: 03. 01. 2007, 10:23:45 »
pa še ena malenkost je.. ka je to groundhog day 2. februarja?? :smt104 
no pač fajn bi blo met v kolendr vpisane naše 'praznike' .. či ž mamo neki takega! kar se mi zdi super!!
emm, kdo pa ma pravico do vpisovanja dogodkov??

Person

  • Guest
Re: Nadgradnja foruma ...
« Reply #4 on: 03. 01. 2007, 10:35:07 »
Vsak, ki je v OK-SG skupini ... in vidi OK-SG only forume.
Pa ki zna kliknit na post event v koledarju.

Person

  • Guest
Re: Nadgradnja foruma ...
« Reply #5 on: 03. 01. 2007, 10:40:05 »
pa še ena malenkost je.. ka je to groundhog day 2. februarja?? :smt104
Tisto so pa prazniki po defaultu in še niso bili spremenjeni.
In tudi dokler nihče ne bo izkazal nobenega zanimanja ne bodo.

Person

  • Guest
Re: Nadgradnja foruma ...
« Reply #6 on: 03. 01. 2007, 11:13:06 »
A zdaj si tadovolna? Al se boš pritoževala, zakaj je Valentinovo zapisano z veliko začetnico?
Zato ker se tako lepše vidi in je zapisano po teoriji, ki pravi, da Valentinovo ni pravi praznik. In je zato napisano v obliki svojilnega pridevnika :smt004

Person

  • Guest
Re: Nadgradnja foruma ...
« Reply #7 on: 04. 01. 2007, 09:10:17 »
Za tiste, ki rabite okolista:  :smt062

ta tema je namenjena debati o nadgradnji foruma.

Hvala :smt004

BlocK

  • Vzdrževalec
  • *****
  • Posts: 277
  • Karma: +0/-0
  • No risk no glory
Re: Nadgradnja foruma ...
« Reply #8 on: 04. 01. 2007, 13:48:08 »
ma dej umiri se ti...se greš nekega tirana tu, pa brišeš vse kar ti ne paše. Če že ne paše v to temo, maš pa knof pa to prestavi nekam drugam, ne pa da zbrišeš stvari ki so že napisane, ker konec koncev mi niti nismo tako velik forum da bi se pa kakšne teme ful smetile. Itak mogoče 10 ljudi tule po forumu piše, ostali pa vsake tejk cajte malo pobrskajo pa preverijo novosti.
Pa če že hočeš o nadgradnji, men je tale forum čisto mimo. Sploh ne vem zakaj smo mogli nadgradit ga ker je un čist lep bil in dobro deloval. Res je da ma miljaužent nekih novih funkcij samo mi je  vseeno nepregleden poleg tega je še vedno pol angleški. Tej pa pa to rajši zrihtaj ne pa da se greš tule enga Otto von Bismarcka s svojo cenzuro. Pa kolker sem razbral je tebe sam zmajcica vprašala zaka pol mamo neke bedne praznike not in tvoje odgovori niso bili na nekem nivoju ampak si odigral enga užaljenega najstnika...ko sm pa jaz un page nahitr naredu sam tko za info si bil pa prvi vrsti ko si imel kaj za povedat ka ti ne paše...pol bod tud tako pošten pa drugim post da povejo ka jim ne paše.
lp, Matic
« Last Edit: 04. 01. 2007, 14:05:01 by block »
So long, and thanks for all the fish!

super ovca

  • OK-SG
  • Posts: 104
  • Karma: +0/-0
  • ...kje sem bil?...kje sem?...kam grem?...
Re: Nadgradnja foruma ...
« Reply #9 on: 04. 01. 2007, 13:56:20 »
 :smt056

Person

  • Guest
Re: Nadgradnja foruma ...
« Reply #10 on: 04. 01. 2007, 14:08:08 »
ma dej umiri se ti...se greš nekega tirana tu, pa brišeš vse kar ti ne paše.
pa če že hočeš o nadgradnji, men je tale forum čisto mimo. Sploh ne vem zakaj smo mogli nadgradit ga ker je un čist lep bil in dobro deloval. Ta mi je nepregleden poleg tega je še vedno pol angleški. Tej pa pa to rajši zrihtaj ne pa da se greš tule enga Otto von Bismarcka s svojo cenzuro. Pa kolker sem razbral je tebe sam zmajcica vprašala zaka pol mamo neke bedne praznike not in tvoje odgovori niso bili na nekem nivoju ampak si odigral enga užaljenega najstnika...ko sm pa jaz un page nahitr naredu sam tko za info si bil pa prvi vrsti ko si imel kaj za povedat ka ti ne paše...pol bom tud tako pošten pa drugim post da povejo ka jim ne paše.
lp, Matic
No no, Blokec Blokec ... če boš kaj blizu prišel pogledat, boš videl, da se njeno provociranje vleče že kr nekaj časa ... tako da si slabo informiran. Itak pa je najlažje pluvat, če kdo kaj naredi. Da bi pa kaj znal predlagat, to te pa verjetno še niso naučili v šoli. Jaz sem pa mislil, da si malo starejši? No, očitno si samo po videzu. ;-)
Pa očitno je bilo še s premajhnimi črkami napisano ...

BlocK

  • Vzdrževalec
  • *****
  • Posts: 277
  • Karma: +0/-0
  • No risk no glory
Re: Nadgradnja foruma ...
« Reply #11 on: 04. 01. 2007, 14:26:21 »
Lejga Person ne bodi pokroviteljski, ko ti ne paše.
Drugič nisem spluval, jaz sem samo povedal da je meni nepregledno. Torej če ti ne znaš sprejet mnenja enega drugega je to tvoj problem in prav zato sem napisal da se obnašaš ko en najstnik. Tretjič nikoli v postu nisem napisal da si slabo naredu al pa karkoli. In dal sem ti tudi predlog, da poskrbi tej, da bo vse v slovenščini in ne samo polovica stvari. Četrtič če smo pošteni si ti samo zamenjal forum (potegno PHP dol in malo customize naredo) ne pa neke hude stvari sam izumil, ok?
Petič, cenzura ni bla še nikol dobra stvar in kot admin/moderator bi to moral vedeti in oprosti če sem te užalil ko sem ti povedal da obstaja knof za premaknit odgovore v temu primerno temo.
Šestič: Bistvo mojega prvega reply-ja je pa blo da CENZURA SUXX!!! in če ti ne paše da to ona govori, vzemi telefon pa ji to povej, če ne pa zbriši tudi svoje pokroviteljske odgovore do nje, tako kot si njene!
« Last Edit: 04. 01. 2007, 14:28:56 by block »
So long, and thanks for all the fish!

Person

  • Guest
Re: Nadgradnja foruma ...
« Reply #12 on: 04. 01. 2007, 14:42:01 »
Bi jih pa ti dol vzel ... :smt001 (poleg tega, kar itak ne veš, sem jim pomagal pri odpravi določenih napak pri izdelavi pretvornika iz phpBB2 foruma v SMT)
Jah, kostruktivna mnenja se ponavadi pišejo z drugačnim tonom.
No, če pa mislite, da sem pač nepotreben, si pa lahko mirne duše ustvarite svoj forum, pa svojo stran ... pa postaviš sebe za admina.
Pač samo povej, pa s tremi kliki ustavim tole stran.
Itak pa sem prvotni forum usposobil jaz, pa večino stroškov sem kriv jaz & stran postavil izključno iz moje dobre volje.

Aja, pa na tvojo žalost tega ne bom naredil še vsaj neki časa ne  :smt001

PS: Pa ravno ti se tolk buniš, ko te že en lep čas ni bilo na nobenem sestanku ... pa ko si tudi lepo utihnil po par dneh zagnanosti, ko si naložil eno skripto in prilepil par slikic, pa provociral, kako da drugi niso kaj več naredili ... si sam čisto enako količino naredil. :-)
« Last Edit: 04. 01. 2007, 14:46:37 by Person »

BlocK

  • Vzdrževalec
  • *****
  • Posts: 277
  • Karma: +0/-0
  • No risk no glory
Re: Nadgradnja foruma ...
« Reply #13 on: 04. 01. 2007, 15:16:55 »
Zadnjič: lej svaka ti čast da si to naredo, da si vse skupil postavu in dal kr neki ur v to, ampak tu se ni zato šlo in ne vem zakaj vedno s svojimi odgovori zaplavaš v ene druge probleme. Če te moti da nisem bil na sestanku (kolk jih je pa taj blo poleg tistih za pokluko, na katero itak nisem šel) al zaka nisem kaj naredu  mi lahk to poveš drgje. Men se gre zato zakaj delaš cenzuro, zbrisal si in majine in moje odgovore. Sam prestav jih v eno drugo temo, ker se strinjam da ta tema verjetno ni primerna.
In nisem jaz nič slabo reku ko sem reku da bi admin moral vedet da cenzura ni dobra, še posebej tu ko smo sami domači. Pa ne rabim admina, lahk daš tud samo moderatorja.  :smt006
Jaz mislim da kot admin tega ne bi smel naredit, ti misliš da sem te jaz zdaj napadu s forumom in kk kaj dela in blabla. Utemeljitve:
Forum mi je malo nepregleden, verjetno ker imam rad simple, da čimhitrej napišeš in nič preveč navlake zravn. Mogoče se ga bom pa navadu in bo mi čez 1 mesec isti šmorn ko stari forum. ampak poglej to je moje subjektivno mnenje in to je to, take it or leave it. V tisti temi pa jaz nisem nič provociral ampak še vedno isto mislim da je sramota, da še zdaj nimamo kake predstavitvene strani o klubu. Mogoč bi pa kdo videl, pa se pridruži, kakšen 13 letnik, ki absolutno preveč surfa po netu in najde slučajno našo stran in se odloči da bo odnehal z lifestilom računalničarja in bo rajš športnik  :-D
...pa sej pozabi stari. Skrbi naprej za online support kluba, dokler delaš vredu te itak UO  ne bo zamenjal.  :smt003
Odrastli ljudje mamo včasih nestrinjanja, so what, življenje teče naprej....no harm done.
Razen če se ful sekiraš, pol je pa to slabo za zdravje...
lp
So long, and thanks for all the fish!

Person

  • Guest
Re: Nadgradnja foruma ...
« Reply #14 on: 04. 01. 2007, 21:56:00 »
Sem v PM odgovoril ... mah, sekiram se ne, ker sem že vsega navajen. Je pa ironično, da smo tolk dolgo rabli, da smo se začeli spet normalno menit.
 
Ma, foruma se bos takoj navadil ... sremenjene bo se mal izgled, bo pa najbrz mal bolj preprosti. Drugace sem ravnokar testiral in lepo deluje forum preko mobitela (2 leta stara nokia). Edino za šumnike preko GSMa še ne vem. (test: ščžŠČŽđ)