Author Topic: Kranjska Gora  (Read 7015 times)

BlocK

  • Vzdrževalec
  • *****
  • Posts: 277
  • Karma: +0/-0
  • No risk no glory
Kranjska Gora
« on: 04. 07. 2006, 07:25:40 »
No kot nekateri veste sva se s Krčmarjem udeležila tečaja v Kranjski Gori. Bilo je super, vreme nam je služilo, naučili smo se ogromno in zdej znamo bolši furat  :-D . Seveda kot je bilo v navadi je bila to spet ena odisejada v kateri smeha ni manjkalo.
Začelo se je z mojim izpitom v Ljubljani med katerim sta se risko in krčmar odločila da gresta novim dogodivščinam in cotam naproti ter sta se napotila v shoping. Uspešno!

Sledila je vožnja proti KG pri kateri sva s krčmarjem namest zavila v KG prletela na Karavanke. Nič jasno nobenmu
 :-D
Še isti hitr popoldne na pecikl in malo okrog pogledat "scenery"

Dnevi so se nadaljevali, v programu je bila tura, vsakodnevna predavanja, in  
izpiljevanje načela biti eno s kolesom skozi različne igre in metode (ja igrali smo nogomet na kolesih in si podajali frizbi na kolesih in seveda bremzali na črto, da ne omenjam kako se je 6 modelov peljalo brez rok po policijskem parkirišču). Potem je počasi prišel cajt za kako furo po bike parku. Že kr prvo po sedežnici opaziva mi2 ene evil objekte...

Malo sva pogledala une ko si več upajo

in potem še malo mojstre

sva se s Krčmarjem odločila, da v bistvu tud mi2 to znava. Sicer ne glih tavelikih objektov ampak gremo se furat. Naj tu omenim da sva vozla s svojimi pecikli, ne  unimi ko majo 17/20 hoda :) Krčmar je ownal bike park s svoj specom. Slike povejo vse...


no pol je blo pa treba še final box skočit. pa smo tud to naredl.


V glavnem blo je noro, bi mogli bit zravn  :twisted:
lp
So long, and thanks for all the fish!

Rakun

  • Predsednik
  • *****
  • Posts: 2.694
  • Karma: +3/-0
  • Grizem!
Kranjska Gora
« Reply #1 on: 04. 07. 2006, 07:37:13 »
Lepo, lepo... Smo vama kr favš :roll:

Samo, da sta se zgubla ko sta šla v KG... Kovačeva kobila pa tako.. :-D  :-D

djule

  • Posts: 443
  • Karma: +0/-0
Kranjska Gora
« Reply #2 on: 04. 07. 2006, 08:00:17 »
Kul :D

pa še to : http://www.mtb.si/index.php?id=7&tx_ttnews[tt_news]=646&tx_ttnews[backPid]=2&cHash=55c18b9704