IZLETI, SKUPNE TURE, PRIREDITVE, ... > Ajde, gremo se furat :)

Priprave Lošinj 7.2. - 12.2.

(1/21) > >>

Rakun:
Člani OK SG se v februarja odpravljamo na prve tradicionalne :wink: zimske priprave na otok Lošinj.

Zaenkrat je plan približno tak:

Iz SG gremo v torek 7. februarja popoldan in prispemo na Lošinj zvečer.

Ker je 8. februar praznik nam vse skupaj odnese le 2 dneva dopusta, kar mislim, da bi vsi zmogli.

Nameščeni bi bili v enem od hotelov. Hitra "potraga" po njihovih straneh kaže, da so takrat cene od 15 do 22 € na dan za polpension. 5 nočitev nas bi torej koštalo cca 80 - 110 €.

Za 4 kompletne dneve in polovico nedelje bomo sestavili program treningov. Računamo na 2 treninga dnevno, večinoma na bajku, jaz bom pa poskrbel tudi za kako karto in tehnični trening. Večere lahko izkoristimo za orientacijsko teorijo in razne analize, za katere sicer nikoli ni časa.

Pero iz ZG mi je enkrat omenil, da na Lošinju obstaja tudi orientacijska karta. Če je to res, jo bom seveda poskušal dobiti.

Dajmo se čimprej zmenit kdo je zainteresiran, saj bo cena hotela odvisna tudi od števila prijavljenih.

Rakun:
Zgleda, da je v tem času odprt le Hotel Alhambra:

http://www.jadranka.hr/Hoteli/Alhambra.aspx

Sem poslal mail, kako ceno nam nudijo za cca 10 oseb...

ZVIX:
js bom še povedal, trenutno ne vem

Rakun:
Daj no, pelji ženko malo na morje... Dopusta imaš itak preveč.

Ti bi imel pisan cajt pripravljat tehnični del priprav. Midva se bi lahko lotila risanja karte. Če ne kaj drugega lahko nardimo en tak mini tečaj risanja kart...

djule:
Nimajo bazena imajo pa Internet punkt :D

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version