Arhiv > Ostale tekme 2011

Ljubljanski maraton

(1/2) > >>

Jumbo:
Spoštovani!

Še 74 dni je do 16. Ljubljanskega maratona, in le še 22 dni za skupinsko prijavo in prijavo po nižji ceni. Prijavite se lahko preko naše spletne prijavnice http://www.ljubljanskimaraton.si/sl/application/.

 Prijavnina za 42.195 m, 21.098 m in 10.000 m:
- do 31. avgusta - 30 EUR
- od 1. do 30. septembra - 35 EUR
- od 1. do 10. oktobra - 70 EUR

Opozorilo: zadnji dan za oddajo posamične prijave je 10. oktober 2011!

Prijavnina za organizirane skupine (najmanj 10 prijavljenih) na 42.195 m, 21.098 m in 10.000 m:
- do 31. avgusta - 27 EUR.

Opozorilo: zadnji dan za oddajo skupinske prijave je 31. avgust 2011! Po tem datumu dodajanje v skupino, ne bo več mogoče. Možna bo samo še posamična prijava. Spremembe na letošnjem maratonu: štart vseh nedeljskih tekov se spet seli na Slovensko cesto (na del med Šubičevo in Čopovo ulico), cilj ostaja na Trgu republike. V začetnem delu se spremeni tudi trasa vseh tekov in sicer gre iz Slovenske ceste na Aškerčevo in nato na Tržaško, od tu naprej je trasa enaka lanski. Prijavno-prodajni šotor bo letos na Kongresnem trgu, kjer bo potekal tudi sejemski del prireditve (ponudba sponzorjev in ostalih razstavljalcev).  Vse ostale informacije so dostopne na spletni strani http://www.ljubljanskimaraton.si.

Ali nas bo 10?

Rakun:
Ni nas 10, smo pa preko Pipelifa prijavljeni Irena, Jumbo, Nastja, Cveta in moja malenkost.
Igorja menda ne bo ;)

krcmar:
Žal letos ne!
Bom pa za pogumne, ki gredo tekat na 16. Lj. maraton navijal :wav:
Mamo pa letos novinca na teku, to je Zorman Andrej, juhu-juhu :)!

Lep pozdrav!

Igor

Jumbo:
bo lavfal namest tebe :)

andrejcMALI:
Zdele videl, da se tule nisem nič oglasil. Tudi jaz grem, prijavljen sem pa preko Abanke. Se bomo slišali, da se bomo skupi segreval. Mam pa kar malo nekaj treme. Se namreč prvič spopadam s tako razdaljo pa me skrbi a bo meterial (beri: kolena) sploh zdržal.  ;) c ya  :smt006

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version