KAVARNA > Trič trač

Internetna stran Orientacijskega kluba Slovenj Gradec

(1/4) > >>

gregaax:
Moje mnenje je, da klubu manjka ena dobra spletna stran, spletna vizitka...lahko bi rekli tudi še kako drugače.
Prav žalostno se mi zdi, da klub s tako tradicijo in toliko aktivnimi člani ne premore ene internetne strani.
Nekaj smo poiskušali vsako leto pred tekmo z internetno stranjo tekme, ki pa ni imela namena predstaviti klub in njegove aktivnosti, ampak zgolj informacije o tekmi.
Še enkrat..kot vodilni klub v Sloveniji na področju MTBO bi morali imeti urejeno tudi to področje (internetna stran, grafična podoba, ...)

Seveda postavitev in vzdrževanje take strani nekaj stane oz. poleg tega zahteva tudi veliko časa.
Js in Maja sma pripravljena tudi za to nameniti svoj čas in energijo..upam, da bote tudi ostali pripravljeni priskočiti na pomoč (če se seveda odločimo za ta korak).
Sponzor v tehničnem smislu pa je tudi zagotovljen. To je podjetje Kivi Com iz Slovenj Gradca!

Anketa je za glasovanje odprta 10dni...

Rakun:
Me zelo veseli da težiš :)

Pa še več takih...

Jumbo:
pred nekaj časa se je odvijala tale debata. Anketa je pokazala rezultat v korist nove strani, sedaj pa me zanima kako daleč je tale stvar...

Bi blo že kar fajn, da bi blo kaj novga in mislim, da se 80% strinja z mano...

gregaax:
Kokr je vidno iz ankete, se res 80% ljudi strinja s tabo ja. Stran bo!
Ni pa blo nobene debate ali spodbude okol tega tk da sem kr mal pozabo napisat sklep.
 
Midva z Majo sma trenutno polno zasedena.
V planu imam, da se stran postavi v jeseni. Takrat bi tudi imeli kak delovni sestanek ipd.

Jumbo:
Grega prišla je že pomlad...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version