SPLOŠNO > Obvestila

Forum - prijava napak ...

<< < (2/10) > >>

Person:

--- Quote from: zmajchica on 03. 01. 2007, 10:23:45 ---pa še ena malenkost je.. ka je to groundhog day 2. februarja?? :smt104
--- End quote ---
Tisto so pa prazniki po defaultu in še niso bili spremenjeni.
In tudi dokler nihče ne bo izkazal nobenega zanimanja ne bodo.

Person:
A zdaj si tadovolna? Al se boš pritoževala, zakaj je Valentinovo zapisano z veliko začetnico?
Zato ker se tako lepše vidi in je zapisano po teoriji, ki pravi, da Valentinovo ni pravi praznik. In je zato napisano v obliki svojilnega pridevnika :smt004

Person:
Za tiste, ki rabite okolista:  :smt062

ta tema je namenjena debati o nadgradnji foruma.

Hvala :smt004

BlocK:
ma dej umiri se ti...se greš nekega tirana tu, pa brišeš vse kar ti ne paše. Če že ne paše v to temo, maš pa knof pa to prestavi nekam drugam, ne pa da zbrišeš stvari ki so že napisane, ker konec koncev mi niti nismo tako velik forum da bi se pa kakšne teme ful smetile. Itak mogoče 10 ljudi tule po forumu piše, ostali pa vsake tejk cajte malo pobrskajo pa preverijo novosti.
Pa če že hočeš o nadgradnji, men je tale forum čisto mimo. Sploh ne vem zakaj smo mogli nadgradit ga ker je un čist lep bil in dobro deloval. Res je da ma miljaužent nekih novih funkcij samo mi je  vseeno nepregleden poleg tega je še vedno pol angleški. Tej pa pa to rajši zrihtaj ne pa da se greš tule enga Otto von Bismarcka s svojo cenzuro. Pa kolker sem razbral je tebe sam zmajcica vprašala zaka pol mamo neke bedne praznike not in tvoje odgovori niso bili na nekem nivoju ampak si odigral enga užaljenega najstnika...ko sm pa jaz un page nahitr naredu sam tko za info si bil pa prvi vrsti ko si imel kaj za povedat ka ti ne paše...pol bod tud tako pošten pa drugim post da povejo ka jim ne paše.
lp, Matic

super ovca:
 :smt056

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version