TRENINGI > On bike
Mestna avantura - trening 10.9.
ZarkoM:
Bilo je odlično. Rečeno je bilo, da ni za pričakovati kakšnih organizatorskih bravuroz, pa je bilo prej nasprotno. Ne samo trasa, še vreme in "afterparty" je bil porihtan. Z Maacom sva tako uživala, da se nama ni nikamor mudilo. Pa še čtivo je bilo tako zanimivo, da nisma mogla nehat brat. :-D
Še predlog za dodatno KT: Pri Orešniku nad Dvorsko vasjo. (Je taka lepa potka tja gor in naprej do zelenega kesona, pa še dolgočasnega makadama se izogneš) :D
Izzy:
Hvala za predlog mogoče ga pa naslednjič uporabim. Vsi ,ki pa nestrpno pričakujete rezultate pa vam lahko sporočim ,da bojo takoj ,kojih z Lukanom uredima :wink:
Rakun:
oziroma najdeta :-D :-D
Izzy:
Ja no ali pa tak je menda bila že fejst tema ko je drugi organizator odhajal domov in je bil najbrš zmatran od celodnevnega dela pa jih je pač založo :-D . Nič takega kar se ne da popraviti.
Rakun:
Evo, tu so fotke ekipe OK SG OPG:
http://rakun.myphotoalbum.com/view_album.php?set_albumName=album12
Navigation
[0] Message Index
[#] Next page
[*] Previous page
Go to full version