TRENINGI > On bike
sobota 25. 3.
Gionni:
Ob kateri uri pa bo? Bi prišel, sam mam čas le do pol enih...
Rakun:
js bi šel ob kakih 11h, pa kako uro bi trajalo.
Lahko tudi prej.
ZVIX:
fajn vam je :D
gregaax:
Pol pa vse vabim na prekrivanje strehe na Kopalisko... :-D :-D
Rakun:
Ni problem, če rabiš pomoč...
Navigation
[0] Message Index
[#] Next page
[*] Previous page
Go to full version