Arhiv > MTBO tekme 2012

WRE RITKA

(1/5) > >>

gregaax:
http://www.mtboprague.cz/

Očitno bomo tekmovali za svetovni pokal. Štartnina kar poštena madona...
Pa samo 6 tekmovalcev iz posamezne zveze dovolijo.

A je kdo kako drugače razumel pravila oz. informacije?

20.4. je rok za prijavo tekmovalcev. Rok za plačilo štartnine je pa že bil...Rakun, ti imaš več izkušenj. Kako lahko komentiraš? :)

gregaax:
http://www.booking.com/hotel/cz/rodinny-penzion-s-restauraci-hospudka-na-navsi.sl.html?aid=335205;label=booking-name-d*Z9TSp2XeTdlgAsq2p11QS5773535616;sid=12ca88f17e864b059c69f136d5bd4334;dcid=2 

Tole imamo rezervirano. Trenutno studio (max. 3 osebe) in 3 sobe po dva ležišča. Torej se še lahko kdo priključi.






Izzy:
Kokr smo se pogovarjali ne bomo tekmovali za WRE ampak za Češki pokal (glej MOC MW21), kjer pa so štartnine mnogo nižje proge pa iste...
Roka za plačilo štartnine nismo zamudili ker kokr sem jaz razumel je bil ta rok za plačilo v zvezi z transferjem in namestitvijo za tiste, ki ne tekmujejo v WRE, mi lahko štartnino plačamo ob registraciji (naj me še kdo preveri)...
Rok za prijavo pa je 20.4. kar sem tudi napisal v postu ;MTBO SEZONA 2012; kjer so tudi ostali pomembni datumi...
Lepo pa da si malo podrezal da se zganemo in poskusimo kdaj ujeti NE zadnji trenutek  ;D Predlagam, da se začnemo počasi javlati tisti, ki imamo namen it, da bom kje skup (saj veste after party)...
 
Drugače pa SEVEDA GREMO!!!!


Lp Izzy

gregaax:

--- Quote from: Izzy on 04. 04. 2012, 23:12:54 ---Kokr smo se pogovarjali ne bomo tekmovali za WRE ampak za Češki pokal (glej MOC MW21), kjer pa so štartnine mnogo nižje proge pa iste...

--- End quote ---
MOC pomeni Masters MTBO Cup...sem šele zdaj vido, da je tudi kategorija M21...kul.

Js peljem celo familijo. Praga je blizu. Gremo kak dan prej. Sreda/četrtek odhod, v ponedeljek se vračamo. Do tja je med cca. 550 in 620km..odvisno kje se gre.

Rakun:
Bom danes zvečer preveril... Svetovni pokal ne pride v poštev...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version